Menü
SEPETİM

Gizlilik Sözleşmesi

Hvs Medikal Tekstil, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve siparişi ulaştırabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyisim, adres, telefon numarası, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Hvs Medikal Tekstil sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Hvs Medikal Tekstil bünyesinde kullanılmaktadır.

 

Hvs Medikal Tekstil, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Hvs Medikal Tekstil, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

128bit SSL  sertifikamız ile bilgisayarınız (tarayıcınız) ve sunucularımız arasında ilettiğiniz tüm kişisel verileriniz şifrelenerek ulaştırılmaktadır. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Başka kişilerce gelen değişiklik talepleri işleme alınmamaktadır.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla  hiçbir şekilde  Hvs Medikal Tekstil veya ona hizmet veren BBDK onaylı ödeme kuruluşu şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde, ödemeye yönelik tüm işlemleriniz  hvsmedikaltekstil.com.tr  ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız (tarayıcınız) arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.